Pozycjonowanie sklepu internetowego ułatwi Ci pozyskanie lojalnych Klientów. Już dziś nawiąż współpracę z Inseo!

W dobie prężnego rozwoju handlu online hasło „pozycjonowanie sklepu internetowego” zna każdy, kto choć przez chwilę trudnił się sprzedażą w sieci. Wciąż jednak wielu przedsiębiorców nie wie, jak może zapewnić sobie sukces płynący z wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Aby nieco odczarować ten tajemniczy proces i sprawić, by pracował on na Twoją korzyść, warto zwrócić się o pomoc do naszej Agencji Inseo. Uzyskanie prowadzenia w Google to prosta droga do odnotowania wzrostu liczby odwiedzin i transakcji w Twoim sklepie. Badania pokazują, że większość internautów, poszukując ciekawych ofert, nie wykracza poza pierwszą lub maksymalnie drugą stronę w wyszukiwarce. Nic zatem dziwnego, że wszyscy właściciele firm i platform handlowych chcą znaleźć się właśnie w TOP10 – obecność tutaj gwarantuje większe zainteresowanie odbiorców, a więc i wyższe zyski. Jeżeli próbujesz odpowiedzieć sobie na pytanie, ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego, skontaktuj się z nami. Specjaliści z Inseo stworzą dla Ciebie indywidualną ofertę i cennik, w oparciu o Twoje oczekiwania i potrzeby Klientów. Przekonaj się, że cena za usługi pozycjonowania może być niezwykle korzystna dla Twojego portfela.pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Dzięki pozycjonowaniu sklepu internetowego trafisz do właściwych odbiorców. Już dziś zacznij liczyć wyższe zarobki

Obecność sklepu internetowego w globalnej sieci ma sens jedynie wtedy, gdy zarabia on na siebie i przynosi Ci wysokie dochody. Jeżeli zatem Twoja platforma sprzedażowa nie spełnia żadnego z tych warunków, pora zainwestować w jej pozycjonowanie. Nasza Agencja marketingowa Inseo na swoim koncie ma ponad osiem lat sukcesów i wytrwałej pracy nad imponującym portfolio. Naszemu doświadczeniu zaufało już przeszło 200 firm. Przeprowadziliśmy z sukcesem 1300 kampanii, ale to jeszcze nie koniec – liczymy, że i Ty pozwolisz nam pisać historię naszego wspólnego sukcesu.
Posiadanemu przez nas rozległemu know-how dorównuje jedynie pasja łącząca interdyscyplinarnych specjalistów tworzących zespół Inseo. Dzięki naszemu wsparciu pozyskasz Klientów z dalekich zakątków sieci i dasz się zapamiętać jako lider sieciowej sprzedaży. Dbamy o to, by koszt pozycjonowania sklepu internetowego nie obciążał Twojego firmowego budżetu, ale pozwolił Ci odnotowywać wymierne zyski. Pierwsze rezultaty zobaczysz już po kilku tygodniach trwania kampanii. Zleć opiekę nad Twoim sklepem specjalistom i obserwuj, jak biznes się rozwija!
Ostateczny koszt pozycjonowania sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Prezentujemy je poniżej


OPTYMALIZACJA SŁÓW KLUCZOWYCH

Działania naprowadzające indeksujące roboty sieciowe na istotne frazy i słowa kluczowe

OPTYMALIZACJA KODU STRONY

Dostosowanie przez webmastera kodu strony pod wymagania wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA TREŚCI I GRAFIKI

Nasycenie treści słowami kluczowymi. Dostosowanie grafik pod wymogi wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA STRUKTURY LINKÓW

Dostosowanie linków wewnętrznych, by strona stała się przejrzysta dla robotów indeksującychDopasowanie odpowiednich słów kluczowych, które wspomagają sprzedawanie w Twoim sklepie, to etap początkowy i niezbędny, by pozycjonowanie okazało się sukcesem. W naszej wyspecjalizowanej Agencji marketingowej bezbłędnie wskażemy najbardziej opłacalne dla Ciebie frazy. Dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzane przez nas pozycjonowanie sklepu internetowego przyciągnęło internautów do Twojego miejsca w sieci. Wybierając idealne słowa-klucze, wspomagamy się profesjonalnymi, autorskimi narzędziami analitycznymi. Dokonujemy badań popularności fraz oraz prognozujemy ich powodzenie w przyszłości.


Optymalizacja pod kątem wymagań robotów wyszukiwarki Google jest kolejnym krokiem, dzięki któremu pozycjonowanie sklepów internetowych kończy się sukcesem. Aby Twoja strona była przygotowana na ich wizytę, trzeba dostosować jej wygląd i interfejs do wyświetlania na różnych urządzeniach, wyposażyć ją w niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, odpowiednie meta tagi, nasycić teksty słowami kluczowymi i wykonać wiele innych czynności, od jakich zależy ostateczna pozycja Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania. Przejrzysta witryna to także zaproszenie dla potencjalnych Klientów, którzy chętnie zapoznają się z estetycznie zaprezentowaną ofertą.
W następnej kolejności przychodzi pora na profesjonalny content marketing połączony z wysokiej jakości link buildingiem. Układając indywidualny cennik pozycjonowania sklepów internetowych, bierzemy pod uwagę ilość pracy, jaką nasi copywriterzy i redaktorzy muszą włożyć w stworzenie eksperckich tekstów. Gotowe artykuły dystrybuujemy do naszych partnerów medialnych, do których należą renomowane, ogólnopolskie i regionalne portale informacyjne oraz specjalistyczne. W ten sposób budujemy sieć odnośników pochodzących z wartościowych serwisów, jakie windują Twoją pozycję w wyszukiwarce.


Na koniec warto jeszcze wspomnieć o najważniejszym aspekcie pozycjonowania, czyli cyklicznym raportowaniu osiągniętych celów. Do monitorowania postępów kampanii używamy specjalistycznych narzędzi. Służą one do wykreowania tabel i wykresów podsumowujących pozycjonowanie sklepu internetowego. Wyniki naszych działań możemy omawiać przy filiżance kawy, jednak jeżeli napięty grafik nie pozwala Ci na bezpośrednie spotkanie, pozostajemy do dyspozycji telefonicznie albo mailowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Inseo – przekonaj się, że cena pozycjonowania sklepu może być atrakcyjna!Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości