Pokonaj rywali, inwestując w pozycjonowanie lokalne swojej witryny. Agencja Inseo zapewni Ci potrzebne wsparcie

Przed niemal dwoma dekadami, aby wyróżnić się w sieci, trzeba było jedynie mieć stronę internetową. Dziś obecność w wirtualnej rzeczywistości nie wystarczy, by pokonać konkurencję, dlatego firmy inwestują w pozycjonowanie. A gdy uświadomimy sobie, że ponad 70% globalnych transakcji finalizowanych jest w internecie, wybicie się ponad rywali urasta do rangi nadrzędnego celu przedsiębiorstwa. Walkę o pierwsze miejsca w Google ułatwia pozycjonowanie lokalne, czyli skupione na pozyskaniu Klientów z najbliższej okolicy. W Inseo wiemy, że odniesienie sukcesu w internecie jest możliwe, gdy skierujemy swoje działania przede wszystkim na wyszukiwarkę Google. Potentat z Mountain View niepodzielnie rządzi siecią, kreując własne wymagania, według których ustawia strony w rankingu. Pozycjonowanie lokalne jest zatem konieczne, aby dotrzeć do odbiorców, którzy wpisują konkretne hasła w pole wyszukiwarki. Nasi eksperci w stosunkowo krótkim czasie umieszczą Twoją ofertę na widocznym miejscu w wynikach wyszukiwania. Pozwól się znaleźć internautom i zwiększ liczbę odwiedzin na swojej stronie oraz sprzedaż produktów i usług. W Inseo pomożemy Ci osiągnąć wpływową pozycję w wyszukiwarce, a przygotowany przez nas cennik będzie przystępny dla Twojego firmowego budżetu.pozycjonowanie stron


U nas możesz spodziewać się efektywnego pozycjonowania lokalnego. Cennik również będzie atrakcyjny

Twoje miasto i okoliczne miejscowości to wymarzona lokalizacja do pozyskania wpływowych kontrahentów. Zwykle internauci szukają produktów i usług niezbyt oddalonych od ich miejsca zamieszkania, dlatego pozycjonowanie lokalne jest dobrym sposobem na zachęcenie ich do zakupów. W Inseo na Twój sukces pracuje cały sztab fachowców, którzy już od ośmiu lat niezmiennie poszerzają swój know-how, pomagając setkom firm w osiągnięciu marketingowych celów. Kompleksowa opieka nad Twoją witryną powoduje, że możesz spodziewać się szybkich efektów w postaci wysokiego miejsca w wynikach wyszukiwania. Nasi certyfikowani specjaliści posiadają doświadczenie i dorobek pozwalający na stworzenie indywidualnej kampanii docierającej do każdego Klienta.
Oferujemy Ci elastyczny cennik pozycjonowania, gdyż wiemy, że w marketingu internetowym niemożliwe jest obranie sztywnych ram cenowych. Staramy się tak dobrać usługi i ich rozpiętość, by idealnie odpowiedzieć na potrzeby Twoje i Twoich Klientów. Dodatkowo nieustannie trzymamy rękę na pulsie, dbając o to, by zmiany zachodzące w algorytmie wyszukiwarki stały się dla Ciebie okazją do jeszcze lepszego zaprezentowania oferty.
Poznaj korzyści płynące z pozycjonowania lokalnego. Dominacja nad konkurencją to tylko jedna z nich


OPTYMALIZACJA SŁÓW KLUCZOWYCH

Działania naprowadzające indeksujące roboty sieciowe na istotne frazy i słowa kluczowe

OPTYMALIZACJA KODU STRONY

Dostosowanie przez webmastera kodu strony pod wymagania wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA TREŚCI I GRAFIKI

Nasycenie treści słowami kluczowymi. Dostosowanie grafik pod wymogi wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA STRUKTURY LINKÓW

Dostosowanie linków wewnętrznych, by strona stała się przejrzysta dla robotów indeksującychPierwsze miejsce w wynikach Google. Opracowane przez specjalistów z Inseo metody na pozycjonowanie lokalne to recepta na sukces. Bez względu na to, jak bardzo nasycony jest rynek, na którym działasz, możemy sprawnie wywindować Cię na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Wystarczy, że wspólnie z Tobą wybierzemy korzystne frazy, jakie przyniosą Ci powodzenie wśród miejscowych internautów. Wraz z ewolucją Twojej działalności będziemy zmieniać i dostosowywać sposoby pozycjonowania do aktualnych potrzeb. Pierwsze rezultaty zobaczysz już w początkowych tygodniach trwania kampanii. Zgłoś się do nas: im wcześniej nawiążemy współpracę, tym szybciej zdobędziesz miejsce w TOP3!


Utrzymanie mocnej pozycji. Osiągnięcie wysokiego miejsca w wynikach wyszukiwania to dopiero pierwszy etap sukcesu. O powodzeniu kampanii można mówić dopiero wtedy, gdy uzyskana pozycja pozostanie w Twoich rękach na całe miesiące, a nawet lata. W Inseo dokładamy wszelkich starań, żebyś cieszył się nią jak najdłużej. Zdajemy sobie sprawę z dynamicznych okoliczności, jakie rządzą największą polską i światową wyszukiwarką. Wiemy, że ciągle zmieniające się algorytmy nie ułatwiają utrzymania się w czołówce Google. Dlatego pojmujemy pozycjonowanie lokalne w kategorii procesu, który działa nieustannie.
Zwycięstwo nad konkurentami, nawet tymi największymi. Jeśli dotąd nie wiedziałeś, jak pokonać potentatów budujących swoją pozycję przez lata, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasi specjaliści opracowali niezawodne, a przede wszystkim całkowicie bezpieczne strategie, dzięki którym spokojnie ominiesz zaciekłą walkę rywali o topowe miejsca na ogólne frazy. Do akcji wkracza tutaj bowiem pozycjonowanie lokalne z wykorzystaniem fraz long tail i nazwy miejscowości. Specjalnie dla Ciebie stworzymy „tylne wejście”, przez które będziesz mógł wejść niepostrzeżenie i ulokować się na pierwszej pozycji w Google.


Zwiększona sprzedaż i liczba odwiedzin. Gdy w grę wchodzą zyski płynące z rosnących słupków sprzedażowych, cennik pozycjonowania lokalnego przestaje mieć znaczenie. Niemniej jednak dopasowujemy go do Twoich potrzeb i możliwości tak, by współpraca była korzystna i przyjemna dla obu stron. Nasza zgrana drużyna codziennie pracuje na Twoją popularność i buduje dla Ciebie bazę wiernych Klientów. To sprawia, że Twoja witryna zmieni się w prawdziwą machinę sprzedaży.Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości