Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej? Przekonaj się, że to mniejsza suma, niż myślisz

Lata dwutysięczne przyniosły dynamiczny rozwój światowego i polskiego internetu. Dziś, gdy połączenie z siecią Web mają miliony ludzi, każdy biznes zlokalizowany w niej musi posiadać stronę internetową. Według przeprowadzonych badań ponad 70% światowego handlu ma miejsce właśnie w internecie, dlatego by dać się zauważyć, trzeba zainwestować w pozycjonowanie. Koszt takiego przedsięwzięcia okazuje się bardzo przystępny, jeśli wziąć pod uwagę zyski, jakie w stosunkowo krótkim czasie przyniesie zwiększona sprzedaż. Warto jednak wziąć pod uwagę, ze większość internautów swoje poszukiwania zaczyna w Google, a gigant z Mountain View niepodzielnie rządzi siecią i określa coraz to nowe wymagania, według których ustawia strony internetowe w rankingu. W Inseo pomagamy Ci dostosować witrynę do zmiennych algorytmów wyszukiwarki i sprawić, że wysuniesz się na prowadzenie w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy perfekcyjnie dopasować zabiegi reklamowe do Twoich potrzeb i skutecznie przeprowadzić pozycjonowanie strony tak, by Twoja oferta dotarła do wszystkich zainteresowanych. Z nami pokonasz konkurentów nawet w przypadku mocno nasyconej branży.pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie w Google to inwestycja na lata. Sprawdź, dlaczego warto podjąć ją razem z nami

Wiele firm posiadających witrynę internetową podczas wybierania odpowiedniej agencji marketingowej napotyka problem. Rynek jest pełen różnorodnych ofert, ale by pozycjonowanie strony internetowej okazało się sukcesem, potrzebne jest doświadczenie i elastyczność w podejmowaniu współpracy. Inseo podczas swojej ośmioletniej obecności w polskim marketingu sieciowym przeprowadziło już ponad 1300 kampanii i opiekowało się 200 Klientami. Liczby te cały czas się zwiększają, a wraz z nimi rośnie też nasze know-how, potrzebne, by przekształcić koszt pozycjonowania strony internetowej w stałe zarobki Twojej firmy.
Mamy w portfolio setki zadowolonych Klientów, którym w stosunkowo krótkim czasie pomogliśmy wspiąć się na szczyt wyników wyszukiwania. Bez względu na reprezentowany przez Ciebie model działalności jesteśmy w stanie zapewnić Ci miejsce w rankingu, o jakim od dawna marzysz. Pozycjonowanie w naszym wykonaniu to stałe trzymanie ręki na pulsie i wypatrywanie zmian w Google, a następnie wprowadzanie ich w życie na Twoim serwisie. Nasze wsparcie zapewni Ci zwrot inwestycji w SEO. Jeżeli zatem zadajesz sobie pytanie, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej, spójrz na zyski, jakie dzięki niemu staną się Twoim udziałem.
Oto korzyści, których możesz się spodziewać, zlecając pozycjonowanie strony internetowej agencji Inseo


OPTYMALIZACJA SŁÓW KLUCZOWYCH

Działania naprowadzające indeksujące roboty sieciowe na istotne frazy i słowa kluczowe

OPTYMALIZACJA KODU STRONY

Dostosowanie przez webmastera kodu strony pod wymagania wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA TREŚCI I GRAFIKI

Nasycenie treści słowami kluczowymi. Dostosowanie grafik pod wymogi wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA STRUKTURY LINKÓW

Dostosowanie linków wewnętrznych, by strona stała się przejrzysta dla robotów indeksującychMiejsce w czołówce wyników wyszukiwania. Jedynie osiągając od dawna upragnioną lokatę w Google możesz docenić, jak przydatne jest pozycjonowanie strony. Nasz zespół wykwalifikowanych fachowców umieści Cię wśród najlepszych reprezentantów branży, a koszt tego przedsięwzięcia okaże się bardziej atrakcyjny, niż mógłbyś się spodziewać. Nawet, jeżeli Twój sektor rynkowy wyróżnia się dużym nasyceniem, wiedza specjalistów z Inseo pomoże Ci pokonać konkurencję i zasiąść na zasłużonym tronie potentata – w Twoim regionie albo w całej Polsce.


Długotrwała widoczność w wynikach wyszukiwania. Wiele agencji interaktywnych w myśl pozycjonowania stron oferuje jednokrotne wyniesienie witryny do czołówki wyników wyszukiwania. My wiemy, że takie działanie do niczego nie prowadzi: może jedynie do późniejszych spadków w rankingu, kiedy strona będzie już pozostawiona sama sobie. W Inseo proponujemy stałą opiekę nad Twoją witryną i pozycjonowanie strony jako proces, który właściwie się nie kończy. Dzięki temu zdobędziesz dawno oczekiwaną lokatę w Google, a duży zwrot z inwestycji sprawi, że pytanie: ile kosztuje pozycjonowanie stron, stanie się nieistotne.
Przewaga nad rywalami. Każda branża może poszczycić się gigantami, dla których pozycjonowanie stron to chleb powszedni. Tacy potentaci od lat budują swoją pozycję i posiadają setki zaplecz i linków, z którymi trudno walczyć. Specjaliści z Inseo mają na nich sposób: stosujemy autorskie, etyczne i zupełnie bezpieczne metody na ominięcie walki z największymi konkurentami. Jest to na przykład pozycjonowanie na frazy lokalne albo long tail. Skontaktuj się z nami, a zdradzimy jeszcze inne, niezawodne sposoby, jakie doskonale sprawdzą się u Ciebie.


Rozpoznawalność wśród Klientów. Zapewne chciałbyś, żeby internauci trafiali do Ciebie, zachęceni znanym logo i nazwą marki. Taki efekt również pomaga osiągnąć pozycjonowanie. Wystarczy, że zlecisz nam opiekę nad swoją witryną, a dołożymy wszelkich starań, by odróżnić Cię od konkurentów i zbudować Twoją rozpoznawalność na niszowym oraz ogólnym rynku.


Podniesienie słupków sprzedaży. Jeżeli nadal zastanawiasz się, ile kosztuje pozycjonowanie w Google, odpowiemy: przede wszystkim trochę czasu i cierpliwości. Pierwsze efekty będą zauważalne jako większa widoczność w wynikach wyszukiwania. Na długofalowe rezultaty trzeba poczekać nieco dłużej, ale warto, gdy w grę wchodzi pozycja w czołówce wyników wyszukiwania.


Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości