Marketing Treści

Marketing treści znany również jako content marketing daje twojej firmie szanse na wypracowanie lepszej pozycji na rynku oraz sprawia, że potencjalny klient szybko przekonuje się o wartości twojej marki. W INSEO wiemy jak zbudować odpowiednią dla twoich potrzeb kampanię content marketingową, zapytaj o indywidualną ofertę marketingu treści dla Twojej strony.
Co daje content marketing?

Na początek warto wytłumaczyć zasadę działania promocji przez content. Marketing treści opiera się na poglądzie, że odbiorca udostępnianych przez nas materiałów przekonawszy się o naszej eksperckiej wiedzy w danym zakresie zostanie naszym wiernym klientem. Nie potrzebujemy już zatem bombardować internautów nachalnymi reklamami, wystarczy skupić się na tworzeniu wysokiej jakości materiałów, które poruszają istotne dla naszych klientów problemy. W ten sposób potencjalni nabywcy naszych produktów lub usług znajdują nas w sieci sami i natrafiwszy na wyczerpujący i ciekawy artykuł lub video zaczynają kojarzyć markę z otwartością oraz fachowością.
Kiedy wybrać marketing treści?

Warto zainwestować w kampanię content marketingową w INSEO z wielu powodów. Jeśli twoja firma nie jest dostatecznie dostrzegalna na rynku internetowym, wyjście do klienta z wartościowymi treściami zapewni ci większy ruch na stronie oraz zainteresowanie oferowanymi przez ciebie produktami.Inaczej niż wcześniej, większość twoich odbiorców zdecyduje się na zakup, a w wielu przypadkach uda ci się sprawić, że jeden klient lub czytelnik będzie chętnie polecał twoje usługi innym użytkownikom sieci. Content marketing oznacza nie tylko polepszenie pozycji marki w liczbie odwiedzeń strony i zwiększeniu obrotów przedsiębiorstwa, to także, a może przede wszystkim budowanie renomy twojego brandu. Marketing treści oznacza, że odtąd twoje logo będzie kojarzone z całymi seriami dobrze rozwiązanych problemów. Content marketing to także idealne rozwiązanie dla firm, które pragną rozszerzyć swoje pole działania, np. z jednego regionu na kilka lub na cały kraj.Proces Marketingu Treści


Content Marketing – tworzenie strategii

Określenie potrzeb i oczekiwań Klienta. Przygotowanie ram skutecznej kampanii Content Marketingowej.

Pisanie i edytowanie treści

Pisanie fachowych, unikatowych treści interesujących dla nabywców towarów i usług danego Klienta.

Dystrybucja tekstów

Publikowanie treści na stronie Klienta, a także na serwisach zewnętrznych współpracujących z naszą agencją.

Aktualizowanie treści

Bieżące aktualizowanie treści na stronie Klienta. Systematyczne prowadzenie bloga lub aktualności.


Jeżeli więc chcesz zacząć czerpać korzyści ze swojej strony WWW już dziś, zleć INSEO kampanię marketingu treści. To krok, którego rezultaty będą cię cieszyć dłużej, niż możesz się spodziewać.Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości