Nasze referencje

Wyniki naszych klientów to dla nas najlepszy wyznacznik skuteczności działań INSEO. Umożliwianie kontrahentom i partnerom z różnych branż realizacji swoich planów w działalności internetowej jest dla nas zaszczytem i ogromną nagrodą za trud, który każdego dnia wkładamy w naszą pracę. Dążąc do nowej, lepszej jakości marketingu internetowego nasi eksperci i pracownicy dają powody do zadowolenia coraz większej rzeszy wiernych klientów. Oto ich opinie na nasz temat.

Jarosław Zieliński

Agencja INSEO pomogła mi wypromować stronę mojej firmy. Dzięki wysokiej pozycji w Google pozyskaliśmy wielu nowych klientów. Podchodziłem sceptycznie do usługi pozycjonowania, jednak praca wykonana przez INSEO przeszła moje oczekiwania.

Artur Nalewajka

Firma INSEO prowadzi dla mnie od roku kampanie AdWords. Jestem zaskoczony tak dużym zyskiem przy stosunkowo niskich wydatkach. Mogę polecić usługi tej agencji, gdyż ich rzetelność jest godna uwagi.

Beata Majdała

Specjaliści INSEO stworzyli dla mnie piękny sklep internetowy, który szybko zaczął przynosić zyski. Kontakt z agencją perfekcyjny, zawsze mogłam liczyć na fachową odpowiedź na zadane pytania. Polecam każdej firmie, która chce mieć atrakcyjny sklep internetowy.


Co mówiąKlienci INSEO

Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.

 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości