Sklepy internetowe

Współcześni konsumenci szczególnie wysoko cenią sobie komfort i dostęp do szerokiej gamy produktów, dlatego coraz chętniej kupują przez internet. Badania statystyczne wykazują, że co drugi polski internauta korzysta z usług online shopów, a aż 70 % naszych rodaków dokonuje zakupów z urządzeń mobilnych. Sklepy internetowe przeżywają prawdziwe oblężenie. To wymarzone warunki dla wszystkich tych, którzy chcą założyć własną działalność. I Ty możesz spróbować swoich sił w sprzedaży internetowej. Złóż zapytanie na przygotowanie indywidualnej oferty na sklep internetowy Twojej firmy

Zalecane formy reklamy dla sklepów internetowych


Pozycjonowanie stron

Skutecznym sposobem promowania sklepu internetowego jest usługa pozycjonowania stron, która zwiększa pozycję w rankingu Google.

Czytaj więcej


Kampania AdWords

Sklepy internetowe z powodzeniem reklamują się w płatnych wynikach wyszukiwania, czyli kampaniach linków sponsorowanych Google AdWords.

Czytaj więcej


Marketing Social Media

Sukces sklepu internetowego to skutecznie prowadzony marketing w popularnych Social Media takich jak Facebook, Twitter, Instagram.

Czytaj więcejDlaczego warto otworzyć sklep internetowy?

Sklepy internetowe to szczególny rodzaj stron WWW. Dzięki nim Twój klient może nie wychodząc z domu wybrać upragniony produkt spośród setek ofert i dokonać zakupu sprawnie i szybko. Jednak internetowy handel ma także wiele do zaoferowania sprzedawcom. Decydując się na prowadzenie sklepu online możesz przestać przejmować się wynajmowaniem lokalu, powierzchni magazynowej a liczbę zatrudnionych pracowników zredukować do minimum. Te zalety cieszą szczególnie małe, początkujące biznesy


Stwórz swój sklep już dzisiaj !

Większe firmy do sprzedaży internetowej przyciąga przede wszystkim nieustannie rosnące zapotrzebowanie na usługi oferowane przez sklepy internetowe oraz zwykła konieczność nadążania za konkurencją. Sprzedawanie za pośrednictwem sieci stało się więc naturalną częścią handlu zarówno dla małych jak i dla wielkich graczy.
Wybierz INSEO

Jeżeli zatem do tej pory sprzedawaliście swoje usługi wyłącznie poza siecią, prawdopodobnie omijały was setki potencjalnych klientów. Decydując się na stworzenie z nami sklepu online stawiasz na sprawdzone rozwiązania i kompleksową usługę zorientowaną na efekty i rozwój. Sklepy internetowe to nasza pasja i doskonale wiemy, jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom internautów.
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości