Social Media Marketing

Niesłabnącą popularność mediów społecznościowych należy wiązać przede wszystkim z ich budową i założeniami. W świecie social media to użytkownicy tworzą treść serwisów i portali, zaś główne aktywności polegają na dzieleniu się, reagowaniu na nowe treści oraz na prowadzeniu rozmów za pośrednictwem komentarzy i prywatnych wiadomości. Wszystko to sprawia, że użytkownicy sieci coraz więcej czasu spędzają na stronach takich jak Facebook, Twitter, Instagram, czy Pinterest. W ślad za nimi próbują nadążyć marketerzy i specjaliści od promocji marki. Marketing społecznościowy staje się nieodzowną częścią wizerunku współczesnej firmy, niezależnie od jej rozmiarów i aspiracji. Kliknij tutaj, aby otrzymać wycenę social media marketingu Twojej firmy.
Nasze usługi


Usługi doradcze Social Media

Nasi specjaliści systematycznie świadczą usługi doradcze dla firm w zakresie prowadzenia i reklamowania w Social Media.Reklama w Social Media

Portale społecznościowe to doskonałe miejsce do promowania usług lub produktów. Prowadzimy dla naszych Klientów skuteczne kampanie reklamowe.Prowadzenie Social Media

W imieniu naszych Klientów dbamy o ich konta w mediach społecznościowych poprzez regularne publikowanie treści.


Po czym rozpoznać skuteczny marketing społecznościowy?

Wiele firm, zwłaszcza mniejszych, wychodzi z założenia, że skoro social media są dostępne za darmo ich samodzielne tworzenie przyniesie najwięcej korzyści. Nic bardziej mylnego. Aby umiejętnie poruszać się w świecie Facebooka czy Linkedin, trzeba zdawać sobie sprawę z wielu fundamentalnych kwestii. Dobra kampania social media wykorzystuje wiedzę o zaletach produktu, gruntownie ustala grupę docelową a także dostosowuje do niej rodzaj prezentowanych treści i formę komunikacji. Ponadto, eksperci zdają sobie sprawę, że marketing społecznościowy to przede wszystkim działania wymierzone w budowanie wizerunku marki, nie natomiast, jak mogłoby się wydawać, czysta promocja produktu. Podstawą jest stworzenie miejsca w sieci, gdzie Wasi przyszli i obecni klienci mogą w nieskrępowany sposób dzielić się opiniami, wątpliwościami i radością z posiadania waszych produktów. W stworzeniu dobrej aury w social mediach pomagają regularnie publikowane wpisy, organizowanie konkursów i ciekawych wydarzeń. Dopiero w dalszej kolejności marketer zajmuje się kampaniami reklamowymi, ich dopasowaniem do pożądanego targetu a także promocją konkretnych pozycji i usług.Proces marketingu w Social Media


Strategia marketingu Social Media

Zarządzanie reklamą w Social Media

Zarządzanie profilami w Social Media

Publikowanie treści w Social Media

Raportowanie wyników marketingu w Social Media

Warto z nami współpracować !

W INSEO od lat zajmujemy się Waszymi mediami społecznościowymi, zdajemy sobie sprawę, jak wiele pracy trzeba włożyć w budowę określonego wizerunku marki oraz wiemy, że regularny wysiłek w social media podparty doświadczeniem przynosi efekty.

Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości