Kim jesteśmy ?

INSEO to nieustannie rozwijający się zespół specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. Dla naszych klientów śledzimy nowinki i trendy dotyczące skutecznej promocji a także wytyczamy własne, sprawdzone ścieżki do osiągania sukcesów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nabytej wraz z nim ekspertyzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wymierne efekty i długotrwałe korzyści z obecności w sieci.

Doświadczenie

Od przeszło ośmiu lat o naszej skuteczności przesądza fakt, że praca to nasza największa pasja. Przez lata obok zdobywania renomowanych klientów poświęcaliśmy czas na podnoszenie swoich umiejętności i skuteczności. Udział w wielu prestiżowych ogólnopolskich konferencjach i szkoleniach oraz zdobywanie kolejnych uznanych certyfikatów od początku naszej działalności przekładało się na zadowolenie naszych klientów i partnerów. Nasze niewątpliwe zdolności w pozycjonowaniu stron WWW w wyszukiwarkach oraz prowadzeniu skutecznych kampanii Google Adwords doceniły już setki klientów. Pora na Ciebie!Cele

Ideą, która niezmiennie stoi za naszymi działaniami, jest dążenie do stanowienia nowej, lepszej jakości w usługach internetowych. Marketing w sieci to dla nas więcej niż zadania do wykonania każdego dnia – to określony sposób w jaki działamy. Zawsze rzetelnie, uczciwie i zgodnie z zasadami etyki. A wszystko dlatego, że trwale dobro naszych klientów jest dla nas największą wartością.Styl działania

Miejsce INSEO w czołówce polskich firm zajmujących się marketingiem internetowym jest efektem rozwagi i skrupulatności. Staramy się być perfekcjonistami, bo wiemy jak wiele kosztują w naszej branży najmniejsze błędy. Każda z naszych biznesowych decyzji dyktowana jest szacunkiem do naszych klientów, pracowników a także konkurentów.


Audyt on-site i off-site strony

Analiza pozycji strony i linków prowadzących do witryny. Nakreślenie mankamentów kodu strony internetowej

Optymalizacja strony internetowej

Dostosowanie strony internetowej do wymagań wyszukiwarki

Pozycjonowanie strony www

Skuteczne pozycjonowanie strony z wykorzystaniem nowoczesnych technik

Monitorowanie postępów w pozycjonowaniu

Stałe monitorowanie prowadzonych działań. Kwartalne raportowanie do klienta
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości