W INSEO Twoje pozycjonowanie lokalne firmy z Bielska-Białej otworzy Ci drogę do zysków z działalności online

Liczba ludności w położonej blisko malowniczych krajobrazów gór Bielsko-Białej od wielu lat utrzymuje się na stałym poziomie oscylując wokół 170. tysięcy. Ten obiecujący i lukratywny rynek działając lokalnie możemy z całą pewnością poszerzyć o okoliczne miejscowości oraz odwiedzających region turystów. W tak nakreślonym biznesowym widnokręgu znacznie łatwiej niż w wymiarze krajowym znajdziemy miejsce pośród konkurencyjnych ofert. Na równych prawach niezależnie od branży działają w bielskiej sieci zarówno korporacje oraz ogólnopolskie sieci handlowe, a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Próbując zatem dotrzeć na szczyt listy wyników Google przy pomocy profesjonalnego marketingu internetowego INSEO możemy oczekiwać, że jedynym ograniczeniem dla prowadzonej kampanii pozostaną nasze własne ambicje.pozycjonowanie stron


Pozycjonowanie stron internetowych

Niestety w polskim internecie złożonym ze sklepów e-commerce i witryn usługowych wciąż wielu przedsiębiorców nie docenia roli lokalnego pozycjonowania oraz skupienia się na najbliższym geograficznie odbiorcy. Chociaż w kontekście ilościowym wielomilionowy nadwiślański rynek zdecydowanie wygrywa z wyrażanymi w tysiącach potencjalnych nabywców kampaniami lokalnymi, w rzeczywistości dalece łatwiej jest analizować potrzeby i nawyki w ujęciu regionalnym czy też miejskim, z czym wiąże się także o wiele większa stabilność. Miejscowy odbiorca i stała baza klientów lokalnych to najlepsza gwarancja zrównoważonego rozwoju marki.


Księdza Stanisława Stojałowskiego 20-22, 43-382 Bielsko-Biała


Dlaczego pozycjonowanie lokalne dla Bielsko-Białej i okolic zwraca się z dużą nawiązką?

Oprócz lepszego poznania swojego odbiorcy, o którym już wspomnieliśmy, główną osią, wokół której obraca się przewaga lokalnych punktów sprzedaży, jest oczywiście dostępność i jakość obsługi. Dzisiejsi konsumenci coraz częściej na drugi plan odkładają kwestie związane z ceną, w imię jak najszybszej dostawy i wygodnej pobliskiej opieki nad kupującym – także tej posprzedażowej. Potencjalnym nabywcą kieruje coraz rzadziej namysł i internetowy risercz. Zamiast tego poddaje się on pojawiającym się znienacka impulsom zmuszającym do spełnienia konsumpcyjnych pragnień „tu i teraz”. W tak kształtującej się rzeczywistości handlowej, skuteczne pozycjonowanie stron Bielsko-Biała i strategie promocyjne ekspertów INSEO są w stanie zauważalnie zwiększyć Twoje zyski, do tego stopnia, że poniesione na marketing SEM inwestycje powrócą do Ciebie w mgnieniu oka.

Jeśli natomiast popatrzymy na fenomen lokalnego marketingu w świecie WWW z czysto statystycznej perspektywy, zobaczymy, że już w 2015 roku korporacja z kalifornijskiego Moutain View donosiła o wielkim skoku w odsetku kierowanych do Google zapytań wiążących się ze zmiennymi geograficznymi. Dziś aby przekuć swoją bielską lokalizację w sukces sprzedażowy wystarczy więc odpowiednio dobrać pozycjonujące stronę frazy kluczowe – co dla fachowców i marketerów INSEO jest chlebem powszednim.pozycjonowanie stron internetowych


Na czym opiera się skuteczna usługa pozycjonowania z INSEO? Fundamenty działające na korzyść firm z Bielska-Białej i okolic

W naszym utytułowanym teamie zrzeszamy specjalistów obecnych w branży pozycjonowania już od niemalże dwóch dekad. Światowy i polski internet rozwijał się na naszych oczach dając nam doświadczenie, którego dziś gotowi jesteśmy użyć na szczeblu dzielnicy, miasta, regionu i kraju. Nasze skrojone indywidualnie działania obejmują przede wszystkim:


Techniczną i funkcjonalną optymalizację strony (SEO). Fachowcy z wielu dyscyplin zmienią Twoją wirtualną wizytówkę w skuteczne narzędzie prezentacji oferty i sprzedaży. Bez względu na to czy odwiedzi Cię potencjalny klient, czy robot indeksujący, nowy projekt WWW zadziała na Twoją korzyść.

Pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie i światowe w zależności od Twoich potrzeb. Mamy szeroki know-how oraz doświadczenie w bataliach o rynki różnych rozmiarów. Pewność osiągnięcia pierwszej pozycji dla wybranych zapytań oraz bezpieczeństwo zagwarantują Ci ogromny zwrot z inwestycji (ROI).

Kampanie linków sponsorowanych PPC oraz szkolenia w zakresie komunikacji i sieciowych eventów. Dobrze wiemy, że często wystartowanie z pozycjonowaniem strony musi być wspomożone zastrzykiem natychmiastowej i opłaconej popularności. Taką funkcję pełnią kampanie prowadzone przy użyciu Google Ads – nieograniczony zasięg oraz opłacalność „opłaty za kliknięcie” sprawią, że rozpoczniesz promocję w sieci z jeszcze większym sukcesem. Dodatkowo nauczymy Cię planować konkursy, publikacje branżowych ebooków, webinary oraz wiele innych popularyzujących markę aktywności.230x
Wzrost pozycjonowanych słów kluczowych


398%
Wzrost ruchu z wyszukiwania organicznego


1105%
Fraz w Top 10 rankingu wyszukiwarki


229%
Wzrost czasu spędzonego na stronie
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości  Kontakt - Agencja INSEO  Nie zwlekaj, zacznij już dziś !

  Wyślij formularz kontaktowy, a oddzwonimy!

  Napisz do nas na social media

  Zadzwoń do Inseo! Nasi pracownicy czekają na telefon

  Napisz do nas wiadomość e-mail.