W INSEO Twoje pozycjonowanie lokalne firmy z Bielska-Białej otworzy Ci drogę do zysków z działalności online

Liczba ludności w położonej blisko malowniczych krajobrazów gór Bielsko-Białej od wielu lat utrzymuje się na stałym poziomie oscylując wokół 170. tysięcy. Ten obiecujący i lukratywny rynek działając lokalnie możemy z całą pewnością poszerzyć o okoliczne miejscowości oraz odwiedzających region turystów. W tak nakreślonym biznesowym widnokręgu znacznie łatwiej niż w wymiarze krajowym znajdziemy miejsce pośród konkurencyjnych ofert. Na równych prawach niezależnie od branży działają w bielskiej sieci zarówno korporacje oraz ogólnopolskie sieci handlowe, a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Próbując zatem dotrzeć na szczyt listy wyników Google przy pomocy profesjonalnego marketingu internetowego INSEO możemy oczekiwać, że jedynym ograniczeniem dla prowadzonej kampanii pozostaną nasze własne ambicje.pozycjonowanie stronNiestety w polskim internecie złożonym ze sklepów e-commerce i witryn usługowych wciąż wielu przedsiębiorców nie docenia roli lokalnego pozycjonowania oraz skupienia się na najbliższym geograficznie odbiorcy. Chociaż w kontekście ilościowym wielomilionowy nadwiślański rynek zdecydowanie wygrywa z wyrażanymi w tysiącach potencjalnych nabywców kampaniami lokalnymi, w rzeczywistości dalece łatwiej jest analizować potrzeby i nawyki w ujęciu regionalnym czy też miejskim, z czym wiąże się także o wiele większa stabilność. Miejscowy odbiorca i stała baza klientów lokalnych to najlepsza gwarancja zrównoważonego rozwoju marki.


Księdza Stanisława Stojałowskiego 20-22, 43-382 Bielsko-Biała


Dlaczego pozycjonowanie lokalne dla Bielsko-Białej i okolic zwraca się z dużą nawiązką?

Oprócz lepszego poznania swojego odbiorcy, o którym już wspomnieliśmy, główną osią, wokół której obraca się przewaga lokalnych punktów sprzedaży, jest oczywiście dostępność i jakość obsługi. Dzisiejsi konsumenci coraz częściej na drugi plan odkładają kwestie związane z ceną, w imię jak najszybszej dostawy i wygodnej pobliskiej opieki nad kupującym – także tej posprzedażowej. Potencjalnym nabywcą kieruje coraz rzadziej namysł i internetowy risercz. Zamiast tego poddaje się on pojawiającym się znienacka impulsom zmuszającym do spełnienia konsumpcyjnych pragnień „tu i teraz”. W tak kształtującej się rzeczywistości handlowej, skuteczne pozycjonowanie stron Bielsko-Biała i strategie promocyjne ekspertów INSEO są w stanie zauważalnie zwiększyć Twoje zyski, do tego stopnia, że poniesione na marketing SEM inwestycje powrócą do Ciebie w mgnieniu oka.

Jeśli natomiast popatrzymy na fenomen lokalnego marketingu w świecie WWW z czysto statystycznej perspektywy, zobaczymy, że już w 2015 roku korporacja z kalifornijskiego Moutain View donosiła o wielkim skoku w odsetku kierowanych do Google zapytań wiążących się ze zmiennymi geograficznymi. Dziś aby przekuć swoją bielską lokalizację w sukces sprzedażowy wystarczy więc odpowiednio dobrać pozycjonujące stronę frazy kluczowe – co dla fachowców i marketerów INSEO jest chlebem powszednim.

Na czym opiera się skuteczna usługa pozycjonowania z INSEO? Fundamenty działające na korzyść firm z Bielska-Białej i okolic

W naszym utytułowanym teamie zrzeszamy specjalistów obecnych w branży pozycjonowania już od niemalże dwóch dekad. Światowy i polski internet rozwijał się na naszych oczach dając nam doświadczenie, którego dziś gotowi jesteśmy użyć na szczeblu dzielnicy, miasta, regionu i kraju. Nasze skrojone indywidualnie działania obejmują przede wszystkim:


Techniczną i funkcjonalną optymalizację strony (SEO). Fachowcy z wielu dyscyplin zmienią Twoją wirtualną wizytówkę w skuteczne narzędzie prezentacji oferty i sprzedaży. Bez względu na to czy odwiedzi Cię potencjalny klient, czy robot indeksujący, nowy projekt WWW zadziała na Twoją korzyść.

Pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie i światowe w zależności od Twoich potrzeb. Mamy szeroki know-how oraz doświadczenie w bataliach o rynki różnych rozmiarów. Pewność osiągnięcia pierwszej pozycji dla wybranych zapytań oraz bezpieczeństwo zagwarantują Ci ogromny zwrot z inwestycji (ROI).

Kampanie linków sponsorowanych PPC oraz szkolenia w zakresie komunikacji i sieciowych eventów. Dobrze wiemy, że często wystartowanie z pozycjonowaniem strony musi być wspomożone zastrzykiem natychmiastowej i opłaconej popularności. Taką funkcję pełnią kampanie prowadzone przy użyciu Google Ads – nieograniczony zasięg oraz opłacalność „opłaty za kliknięcie” sprawią, że rozpoczniesz promocję w sieci z jeszcze większym sukcesem. Dodatkowo nauczymy Cię planować konkursy, publikacje branżowych ebooków, webinary oraz wiele innych popularyzujących markę aktywności.230x
Wzrost pozycjonowanych słów kluczowych


398%
Wzrost ruchu z wyszukiwania organicznego


1105%
Fraz w Top 10 rankingu wyszukiwarki


229%
Wzrost czasu spędzonego na stronie
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości


  Nie zwlekaj, zacznij już dziś !

  Wyślij formularz kontaktowy, a oddzwonimy!

  Napisz do nas na social media

  Zadzwoń do Inseo! Nasi pracownicy czekają na telefon

  Napisz do nas wiadomość e-mail.