Pozycjonowanie lokalne firm z siedzibą na terenie Chorzowa to usługa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Pięciomilionowa Aglomeracja Katowicka online tworzy sieć utkaną przez liczne, wchodzące w jej skład miasta, ale także okoliczne miejscowości w obrębie Górnego Śląska. Tutejszy klient jednak okazuje się nadzwyczaj homogeniczny, co w praktyce oznacza, iż marketing sieciowy skierowany do liczącego 108 tysięcy ludności Chorzowa z powodzeniem trafi także do sąsiadujących z nim miast regionu. To bardzo sielankowa wizja zakładająca, że analizy biznesowe i dobór profesjonalnych działań promocyjnych pozostają prawidłowe także dla nabywców z Katowic, Bytomia, Gliwic i innych geograficznie powiązanych miejsc. Aby firma osiągnęła jednak publiczność rozmiarami sięgającą milionów zamiast tysięcy, musimy się zdać na pomoc fachowców w dziedzinie pozycjonowania lokalnego, którzy w INSEO okołokatowickiemu rynkowi poświęcili dotąd liczne kampanie i lata pracy.pozycjonowanie stron


Pozycjonowanie stron internetowych

Nasz zespół to supergrupa złożona z najbardziej efektywnych marketerów, techników i specjalistów od komunikacji działających w branży SEO i Pozycjonowania już od niemalże dwóch dekad. Na polskim rynku zapuściliśmy korzenie już dawno temu i mimo doświadczeń na arenie międzynarodowej postanowiliśmy skupić się na pomocy rodzimym firmom dopiero planującym rozwój i dużą ekspansję nad Wisłą. Dzięki naszej ukształtowanej latami czujności zareagujemy w Twoim imieniu na nawet najmniejsze zmiany w polityce i algorytmach Google. Sprawdzimy się jako papierek lakmusowy, ale i pozwolimy Ci dokładniej przewidzieć oraz antycypować trendy i zwroty w popularności danych produktów czy usług. To zaś zaprowadzi do powiększania bezpieczeństwa, zysków oraz obierania jeszcze skuteczniejszych strategii w dalszym prężnym rozwoju.


Rynek 4, 41-500 Chorzów


Dlaczego pozycjonowanie lokalne dziś działa bardziej niż kiedykolwiek? Zarys z perspektywy Chorzowa

Już w 2015 roku Google zaczęło komunikować osobom zainteresowanym sieciową działalnością o znacznym wzroście znaczenia geograficznie dookreślonych zapytań w skali globalnej. Od tamtego czasu z miesiąca na miesiąc stopniowo zwiększa się odsetek fraz skoncentrowanych na dzielnicach, miejscowościach, miastach, aglomeracjach i całych regionach np. „pozycjonowanie stron Chorzów”. I chociaż jest to oczywisty trend, należy zauważyć, że w bardzo wielu przypadkach bierze on górę nad czynnikami cenowymi. Dzieje się tak, ponieważ od szeregu lat jako konsumenci przyzwyczajani jesteśmy do skutecznego skracania drogi towarów i dóbr od dystrybutora do klienta. Ten ostatni przegląda dziś sieć kierując się wygodą i szybkością wysyłki. Z lokalnym obszarem zakupowym wiąże się jednak więcej udogodnień.

W dodatku do opcji transportu i doręczenia kładziemy dziś nacisk na obsługę w swej kompleksowości obejmującej porady oraz szybką odpowiedź w razie problemów z zakupionymi wyrobami – w tym zakresie bliskie sąsiedztwo z siedzibą e-sklepu lub witryny usługowej z Chorzowa owocuje dalece bardziej opiekuńczym i komfortowym nastawieniem do problemów i oczekiwań odbiorcy. Wymiar lokalny najbardziej jednak dostrzeżemy tam, gdzie popularność online przelewa się bezpośrednio na frekwencję nabywców i usługobiorców w realnych siedzibach firm. Chodzi oczywiście o serwisy skoncentrowane wokół usług gastronomicznych oraz dziedzin opartych na podobnym modelu biznesowym.pozycjonowanie stron internetowych


Co w wydaniu pozycjonowania lokalnego INSEO jest najbardziej istotnym elementem dla Chorzowa i okolic?

Ponieważ pod naszym szyldem działa interdyscyplinarny i doskonale zgrany zespół możesz liczyć na murowany sukces pozycjonowania stron Chorzów i długofalowe skutki poszczególnych kampanii. W finansowym i wizerunkowym powodzeniu na arenie Chorzowa pomożemy Ci następującymi metodami:


Perfekcyjnym i dopasowywanym na bieżąco SEO kładącym nacisk na wydajność strony.

W toku optymalizacji witryny dla wyszukiwarek zajmiemy się jej szybkością, klarownością oraz pełnym wykorzystaniem kodu oraz skryptów, metaopisów, tagów i gwarantujących responsywność stylów. Zmienimy kształt i organizację projektu tak, by został on zindeksowany w najwyższych przedziałach branży, a jednocześnie odpowiadał na wysokie wymagania odnośnie do estetyki i funkcjonalności szablonu. Tak przygotowana strona stanie się ultraskutecznym narzędziem sprzedaży i prezentacji oferty.

Pozycjonowaniem od rynku lokalnego po krajowy i jeszcze dalej.

O przewadze naszej formuły pozycjonowania lokalnego dla firm z Chorzowa decyduje sztab zatrudnianych profesjonalnych redaktorów i copywriterów oraz specjalistów do spraw komunikacji. Nasi najlepsi dziennikarze i specjaliści z poszczególnych sektorów gospodarki zaopatrzą Cię w wysokiej jakości zawartość, która zacznie ściągać na Twoją WWW najbardziej konwertujący ruch. Przy okazji tych działań zbudujemy także solidne zaplecze linków, wzmianek i recenzji a także sprostamy poszerzaniu Twoich wpływów na niwie social mediów.

Kampaniami PPC oraz alternatywnymi metodami na zwiększenie widoczności.

Linki sponsorowane opłacane w narzędziu specjalistycznym Google Ads zaczynają ściągać nieograniczone grono internautów w Twoje cyfrowe progi już w 15 minut po zatwierdzeniu ustawień. To doskonały pomysł na okresowe ożywienie sprzedaży, na które liczymy rozkręcając nowe kolekcje lub usługi a także planując sprzedaż okazyjną. Jednocześnie jako specjaliści od działania w mediach elektronicznych sprawimy, że pozyskasz wartościową publiczność poprzez webinary, publikacje ebooków czy też konkursy i warsztaty. Z INSEO Twoja marka z Chorzowa zajdzie tak daleko, jak tylko sobie tego wymarzysz!230x
Wzrost pozycjonowanych słów kluczowych


398%
Wzrost ruchu z wyszukiwania organicznego


1105%
Fraz w Top 10 rankingu wyszukiwarki


229%
Wzrost czasu spędzonego na stronie
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości  Kontakt - Agencja INSEO  Nie zwlekaj, zacznij już dziś !

  Wyślij formularz kontaktowy, a oddzwonimy!

  Napisz do nas na social media

  Zadzwoń do Inseo! Nasi pracownicy czekają na telefon

  Napisz do nas wiadomość e-mail.