Koszt pozycjonowania stron internetowych w Rzeszowie i okolicach. Dlaczego lokalny klient powinien być dla nas ważny?

Dzisiejszy Rzeszów to prężnie rozwijające się miasto mieszczące bagatela 180 tysięcy obywateli. Liczba ta poszerzona o ludność okolicznych miejscowości zostawia nas z sumą potencjalnych odbiorców, o którą zdecydowanie warto walczyć z lokalnymi firmami. W odróżnieniu od pozycjonowania na frazy ogólnopolskie, zapytania lokalne pozostawiają znacznie więcej swobody specjalistom, co INSEO wykorzystuje z łatwością wprowadzając na szczyty list rezultatów Google promowane przez siebie firmy. Chociaż dla niektórych przedsiębiorców setki tysięcy to wciąż zbyt mała stawka, szczególnie na początku drogi i po przemyślanym planie rozwoju warto postawić na węższy od krajowego rynek regionu, miasta lub nawet dzielnicy. W dziedzinie pozycjonowania najczęściej bowiem mniej oznacza więcej. To ponadczasowa prawda, zwłaszcza jeśli porównujemy przewidywalność mniejszych i większych rynków.pozycjonowanie stron


Pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli więc pragniesz zacząć swoją przygodę z marketingiem internetowym od wygrywania serc pobliskich kupujących i wypracowania sobie obszernej bazy stałych klientów, pozycjonowanie lokalne to punkt, którego nie możesz ominąć. Przeprowadzone w bezpieczny i oparty na doświadczeniu sposób potrafi ono pozyskać setki bliskich geograficznie nabywców, których dalece łatwiej poznać i zadowolić, niż abstrakcyjny zbiór odbiorców z rozmaitych stron kraju i świata. Stawką w podobnych zabiegach jest zatem nie tylko zwiększenie sprzedaży w bezpośrednim sąsiedztwie firmy, ale także niejako skonstruowanie od zera popytu na nasze towary i usługi. W INSEO mamy na tym polu wiele sukcesów i imponujących case studies, które pokazują przyszłym klientom, jak wielką różnicę może w działalności sprawić lokalny rynek.


3 Maja 19, 35-025 Rzeszów


Dlaczego pozycjonowanie lokalne ma różne ceny w różnych agencjach? Co przemawia za marką INSEO?

Cena usługi pozycjonowania stron będzie wahała się z agencji na agencję głównie dlatego, że każdy fachowiec SEO inaczej komponuje swój warsztat oraz sprawdzone strategie. W INSEO mimo sprawnego i szybkiego działania staramy się, by zasób naszych ruchów i akcji marketingowych był odpowiednio szeroki, ale też dopasowany (dlatego w naszej ofercie znajdziecie możliwość pozycjonowania lokalnego na frazy typu „pozycjonowanie stron Rzeszów„) do konkretnej branży, wielkości i zasobności portfela klienta. Z reguły do zadowalających efektów udaje się dotrzeć stosunkowo niskim nakładem pieniężnym, który dodatkowo niemal z miejsca zaczyna się zwracać.

Charakterystyka i znajomość nawyków setek tysięcy konsumentów także przydają się w pracy internetowego specjalisty do spraw marketingu. Obecnie możemy na przykład zauważyć, że przeważająca część użytkowników internetu nie planuje swoich zakupów z dużym wyprzedzeniem i rzadko kiedy poprzedza je stosownym riserczem. Jesteśmy skazani na silne i niespodziewane impulsy, pod wpływem których zaczynamy szukać najprostszej możliwej drogi do oczekiwanego produktu. Właśnie w takich sytuacjach korzystają firmy z dobrze przeprowadzonym pozycjonowaniem lokalnym na poziomie Rzeszowa, jego okolic, regionu świętokrzyskiego lub konkretnych zakątków miasta. Sklep e-commerce gwarantujący natychmiastową wysyłkę (najlepiej bezpłatną) i dysponujący szerokim zestawem produktów w mgnieniu oka zostaje dla zakupowiczów obietnicą rychłej radości.pozycjonowanie stron internetowych


Nastaw się na trwałe rezultaty kampanii pozycjonowania i przygotuj się na rozwój platformy

W drużynie INSEO przecinają się ścieżki fachowców z wielu dziedzin internetowego marketingu. Na Twój sukces pracują bez przerwy specjaliści ds. pozycjonowania stron, informatycy, webmasterzy, programiści i projektanci, których działania uzupełniamy owocami wysiłku profesjonalnych grafików, copywriterów, speców ds. PR i UX a także menadżerów marki. Trafiając na tak złożony i zgrany sztab ekspertów, wiesz, że obecność w sieci wreszcie zacznie dla ciebie zarabiać! Fundamentalnymi ogniwami naszej usługi pozostają:


SEO i przygotowanie strony dla wyszukiwarki. W ramach optymalizacji przekształcimy aspekty techniczne, funkcjonalne oraz estetyczne projektu zostawiając Cię z najlepszą i zorientowaną na sprzedaż i prezentację oferty stroną.

Pozycjonowanie witryny – lokalnie i globalnie. Przy pomocy twórców wartościowego w Twojej branży contentu, pomysłu na komunikację w social mediach oraz gromadzenia zaplecza odnośników i wzmianek będziemy w stanie w szybkim tempie zapewnić Ci organiczny i konwertujący na sprzedaż ruch na stronie.

Kampanie PPC i inne uzupełnienia sieciowych aktywności. Plusy z pozycjonowania nie pojawią się same, niekiedy trudną kampanię należy w odpowiedni sposób rozpędzić lub wspomóc okazyjnymi akcjami promocyjnymi. Taką rolę pełnią kampanie linków sponsorowanych Google Ads – przy małych nakładach finansowych pomagają Ci wraz z webinarami, sesjami Q&A, autorskimi ebookami zdobywać nieograniczone zasięgi w krajowym internecie.230x
Wzrost pozycjonowanych słów kluczowych


398%
Wzrost ruchu z wyszukiwania organicznego


1105%
Fraz w Top 10 rankingu wyszukiwarki


229%
Wzrost czasu spędzonego na stronie
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości  Kontakt - Agencja INSEO  Nie zwlekaj, zacznij już dziś !

  Wyślij formularz kontaktowy, a oddzwonimy!

  Napisz do nas na social media

  Zadzwoń do Inseo! Nasi pracownicy czekają na telefon

  Napisz do nas wiadomość e-mail.