Zabrze i cała Aglomeracja Katowicka to rynek, na którym najlepiej działać ze wsparciem SEO i pozycjonowania lokalnego

Skoro trafiłeś na tę stronę, z pewnością zastanawiasz się nad wyborem najlepszej ścieżki marketingowej, dzięki której Twoja firma z Zabrza dostanie się na pierwsze miejsca branżowych zapytań w Google. Niezależnie od tego, czy zamierzasz się skupić na liczącym 173 tysiące mieszkańców mieście, czy też swoje powodzenie wiążesz z 5. milionami potencjalnych klientów Górnośląskiej Aglomeracji, w INSEO mamy dla Ciebie wachlarz technik sprawdzonych w przypadkach małych, średnich i dużych firm. Wraz z liczącym blisko dwie dekady doświadczeniem naszych ekspertów w pozycjonowaniu stron i SEM oraz niezbędnymi certyfikatami, co roku pomagamy dziesiątkom firm z regionu i kraju uzyskać jak najszersze zasięgi i jeszcze efektywniej zacząć sprzedawać towary bądź usługi za pośrednictwem internetu.pozycjonowanie stron


Pozycjonowanie stron internetowych

Badania przeprowadzone przez Google w 2015 roku wyraźnie pokazują tendencję wzrostową dotyczącą odsetka zapytań z komponentem geograficznym, np. „pozycjonowanie stron Zabrze„. Dziś rzeczywiście trudno sobie wyobrazić, byśmy zamiast zdawać się na pobliskie sklepy e-commerce i witryny usługowe czekali na produkty jadące do nas z drugiego końca Polski. W dzisiejszych realiach cena towaru schodzi bowiem coraz częściej na drugi plan – internauci kupujący pod wpływem impulsu pragną dostać upatrzony przedmiot bądź usługę w najkrótszym możliwym czasie. Właśnie na tego rodzaju sytuacji i zakupów w modelu „tu i teraz” bazuje strategia pozycjonowania lokalnego. W Zabrzu może ono z łatwością objąć od setek (w przypadku dzielnicy) do milionów (region aglomeracji) odbiorców, których od zamówienia dzieli zazwyczaj kilka kliknięć.


Marii Skłodowskiej-Curie 20B, 44-100 Zabrze


Postaw na pozycjonowanie lokalne dla firm z Zabrza i zacznij rozwijać swoją działalność

Strony WWW skierowane poprzez pozycjonowanie lokalne do ograniczonego obszaru swój sukces opierają przede wszystkim na stabilności i przewidywalności pobliskiego rynku. Im mniejsza okazuje się arena naszego działania, tym łatwiej dopasować się do preferencji i nawyków zaliczających się do niej zakupowiczów. Co więcej, operując na dobrze wytyczonym terenie możemy nie tylko antycypować nadejście nowych trendów, ale także zacząć je kreować. To bardzo wygodna sytuacja, która w szerszej perspektywie może się okazać idealnym punktem wyjścia do ekspansji na kolejne fragmenty regionu, kraju lub na wody międzynarodowe. W INSEO po doświadczeniach współpracy z mikrodziałalnościami, ale i klientami korporacyjnymi doskonale wiemy jak radzić sobie z różnorodnymi zakresami internetowej promocji. Przy naszym rozległym know-how jedyną rzeczą, która Cię ogranicza, pozostają Twoje biznesowe aspiracje.

I chociaż wciąż często zdarza się nam trafić na klientów zapatrzonych w miliony potencjalnych odbiorców na krajowym rynku a przy tym nie doceniających wagi lokalnego popytu, z reguły już po pierwszych kampaniach okazuje się, że publiczność zgromadzona w bezpośrednim sąsiedztwie stanowi znacznie bardziej wdzięczny target sprzedażowy.pozycjonowanie stron internetowych


Na jakich fundamentach sprawdzone pozycjonowanie lokalne dla firm z Zabrza opiera INSEO?

Pracując w interdyscyplinarnym i utytułowanym zespole z ogromnym dorobkiem bardziej od wszystkich branżowych nagród cenimy zadowolenie naszych klientów. Dlatego właśnie każdy z nich może liczyć na indywidualne podejście do sieciowej reklamy oparte na:

Optymalizacji SEO skrojonej specjalnie dla potrzeb Twojego regionu. Nasi fachowcy kładąc największy nacisk na kwestie techniczne przygotują wybraną stronę internetową tak, żeby z wizyty w Twoich cyfrowych progach zadowoleni byli zarówno potencjalni nabywcy, jak też roboty indeksujące wyszukiwarki.


Pozycjonowaniu na odpowiednią skalę i przy dużej różnorodności strategii. Każdy biznes potrzebuje osobnej recepty na dojście do pierwszej pozycji w organicznych wyszukiwaniach Google. Z tego tytułu z tradycyjnych składników usługi – content marketingu, budowy zaplecza linków i wzmianek oraz komunikacji z fanami przez social media – budujemy kampanię odpowiadającą Twojej wizji marketingu SEM.

Linki sponsorowane Google Ads, webinary, konkursy i publikacja branżowych ebooków. Podstawowe czynniki odgrywające główną rolę w pozycjonowaniu dla rynków pokroju Zabrza, trzeba najczęściej „rozpędzić” i nadać im odpowiedniego rozmachu. W tym celu nasi specjaliści w dziedzinie Pay Per Click sprawią, że już w 15 minut, bez oczekiwania staniesz się celem odwiedzin tysięcy internautów! Podobną rolę w popularyzacji marki odegrają też sieciowe eventy, przez których organizację pomożemy Ci przebrnąć.230x
Wzrost pozycjonowanych słów kluczowych


398%
Wzrost ruchu z wyszukiwania organicznego


1105%
Fraz w Top 10 rankingu wyszukiwarki


229%
Wzrost czasu spędzonego na stronie
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem stron internetowych. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości  Kontakt - Agencja INSEO  Nie zwlekaj, zacznij już dziś !

  Wyślij formularz kontaktowy, a oddzwonimy!

  Napisz do nas na social media

  Zadzwoń do Inseo! Nasi pracownicy czekają na telefon

  Napisz do nas wiadomość e-mail.