W Inseo oferujemy usługi pozycjonowania na najwyższym poziomie. Również ich cena zawsze jest atrakcyjna

Już kilka dekad dzieli nas od wynalezienia internetu i Google, a sieć Web cały czas się rozwija. Widać to zwłaszcza na przykładzie handlu, którego interaktywna wersja stanowi 70% całkowitego światowego utargu. Dlatego właśnie zaistnienie w świecie WWW jest tak istotne dla współczesnych firm. Pomaga im w tym pozycjonowanie stron internetowych, które umożliwia wybicie się do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania i zwrócenie na siebie uwagi potencjalnych kupujących. Można to osiągnąć w efektowny sposób, skupiając się tylko na jednej witrynie: wyszukiwarce Google. To gigant z Mountain View dyktuje bowiem warunki uzyskania popularności w internecie i decyduje, która ze stron znajdzie się na czele rankingu, a jaka na jego końcu. Internetowe realia, a przede wszystkim monopol największej światowej wyszukiwarki, sprawiają, że warto zdać się na wsparcie specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. W Inseo przygotowaliśmy dla Ciebie elastyczną ofertę i cennik pozycjonowania w Google, który ustalamy wspólnie z Tobą. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wynieść Cię do czołówki wyników wyszukiwania. Przekonaj się, że pozycjonowanie stron to rozwiązanie dla Ciebie. Zyskasz stałe wpływy ze sprzedaży produktów i usług, a wysoka pozycja w Google pozostanie Twoja na długo.pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Nasza cena pozycjonowania strony internetowej okaże się korzystna dla Twojego firmowego budżetu. Sprawdź!

Agencja Inseo od ponad ośmiu lat pracuje na sukces Twojej firmy. Niestraszne nam nawet bardzo nasycone gałęzie rynku, gdyż od lat obserwujemy ich rozwój i wiemy, jakie są ich potrzeby. W oparciu o własne doświadczenie i Twoje oczekiwania przygotujemy cennik, który okaże się przystępny dla firmowego budżetu. Oglądaliśmy proces kształtowania się handlu internetowego w Polsce i przypatrywaliśmy się z uwagą modyfikacjom wprowadzanym przez Google. Wytrwałe nadążanie za dynamicznymi warunkami rzeczywistości wirtualnej to dla nas codzienność. Staramy się też przewidywać zmiany zachodzące w algorytmach największej światowej wyszukiwarki.
Przez pozycjonowanie Twoja strona otrzyma pozycję w czołówce wyników wyszukiwania i zwiększoną widoczność w sieci. Dysponujemy rozległym, budowanym przez lata know-how, gwarantującym naszym Klientom powodzenie w internetowej walce o najwyższe miejsca w Google. Oferta Inseo jest elastyczna – wycena pozycjonowania będzie oparta o obecny stan witryny oraz Twoje życzenia. Dołożymy przy tym wszelkich starań, by końcowa cena naszych usług pozostała dla Ciebie atrakcyjna, a współpraca była przyjemnością dla obu stron. Zaufało nam już ponad 200 firm, które obecnie szczycą się mianem liderów w swoich branżach. Postaw przed nami wyzwanie, a my z chęcią mu sprostamy! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Jak budujemy cennik pozycjonowania? Opieramy go w dużej mierze na charakterze podejmowanych działań


OPTYMALIZACJA SŁÓW KLUCZOWYCH

Działania naprowadzające indeksujące roboty sieciowe na istotne frazy i słowa kluczowe

OPTYMALIZACJA KODU STRONY

Dostosowanie przez webmastera kodu strony pod wymagania wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA TREŚCI I GRAFIKI

Nasycenie treści słowami kluczowymi. Dostosowanie grafik pod wymogi wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA STRUKTURY LINKÓW

Dostosowanie linków wewnętrznych, by strona stała się przejrzysta dla robotów indeksującychPierwszym aspektem, od którego zależy cena naszych usług, jest dobranie słów kluczowych. To od nich zależy, czy na Twoją witrynę trafi tłum nowych Klientów. Wbrew pozorom pozycjonowanie stron www nie powinno być budowane na domysłach czy intuicji, ale na solidnych danych. W Inseo ufamy naszemu doświadczeniu oraz specjalistycznym, autorskim narzędziom analitycznym. Mamy już za sobą ponad tysiąc przeprowadzonych z sukcesem kampanii i wynieśliśmy z nich wiedzę, która pozwala nam na dostosowanie fraz do specyfiki branży, jej sezonowości czy charakterystycznych cech. Nasze wsparcie umożliwi Ci dotarcie do wszystkich zainteresowanych ofertą odbiorców.


Kolejną ważną fazą pozycjonowania jest audyt SEO i wykonana na jego podstawie optymalizacja techniczna strony. Specjaliści z Inseo dokładnie przeanalizują Twoją witrynę, sprawdzając szybkość jej ładowania, posiadane certyfikaty bezpieczeństwa, przejrzystość i intuicyjność szablonu, a także przystosowania do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Im więcej działań na stronie, tym bardziej zmienia się oferowany przez nas cennik. Jednak warto skorzystać z pełnego pakietu oferowanego przez naszych ekspertów, gdyż wynikiem ich pracy będzie doskonale zbudowany serwis, generujący większe zyski.
Trzeci obszar, nad którym codziennie pracujemy, to tworzenie wysokiej jakości tekstów specjalistycznych i budowa zaplecza linków – na nim w dużej mierze opiera się pozycjonowanie stron. Cena zależy więc od zamówionej ilości artykułów. Wychodzą one spod pióra naszych wykwalifikowanych copywriterów są dystrybuowane do naszych partnerów medialnych, którymi są renomowane serwisy informacyjne i branżowe. Dzięki nim zbudujesz swój wizerunek w internecie i wyprzedzisz konkurencję, a pozycjonowanie w Google pozwoli Ci zająć pierwszą lokatę w wyszukiwarce.


Ostatnim punktem, na który składa się pozycjonowanie stron, jest cykliczne i wyczerpujące raportowanie osiągniętych celów. Dobrze wiemy, że nasi Klienci cenią sobie szczegółowe informacje na temat kampanii. Idąc za ich potrzebami, przygotowujemy dokładne wykresy i analizy przeprowadzanych działań, które następnie z przyjemnością prezentujemy w naszym nowoczesnym biurze przy filiżance kawy. Jesteśmy też do dyspozycji mailowo, telefonicznie albo przez wideokonferencje.Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości