Chcesz, by Twoja witryna firmowa przynosiła wymierne zyski? Zleć pozycjonowanie strony specjalistom

Głównym celem obecności firmy w internecie zawsze jest albo wyrobienie jej renomy, albo nastawienie na korzyści płynące ze zwiększonej sprzedaży – i temu służy pozycjonowanie witryny. Dziś jednak wielu przedsiębiorców traktuje stronę jako dodatkową, wirtualną wizytówkę, która po prostu tkwi w przestrzeni internetu, nie przynosząc żadnych profitów. To niestety dość często spotykane podejście sprawia, że dobrze rokujące rodzime firmy każdego dnia tracą szanse na zawarcie intratnych transakcji. Możesz zmienić ten trend, decydując się na pozycjonowanie swojej witryny. Dobrze skonfigurowana strona sklepu albo witryna przedsiębiorstwa to zadanie dla specjalistów z branży marketingowej. Jeżeli więc w tym momencie zadałeś sobie pytanie: „ale komu zlecę pozycjonowanie strony?”, mamy dla Ciebie odpowiedź: Inseo. Nasza Agencja interaktywna zadba o Twoją witrynę w sposób kompleksowy i dołoży wszelkich starań, żeby dowiedzieli się o Tobie nie tylko internauci z najbliższej okolicy, ale też z pozostałych regionów kraju. Z naszą pomocą urośniesz w oczach wyszukiwarki Google do rangi eksperta w swojej dziedzinie, co zostanie nagrodzone czołową pozycją w rankingu. Zgłoś się do nas i już dziś zacznij pracować na sukces swojej strony internetowej!pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony firmowej musi być dobrze zaplanowane. Nasze doświadczenie pozwoli Ci odnieść zwycięstwo

Bez względu na to, jaką dyscyplinę czy gałąź handlu reprezentujesz, pozycjonowanie witryny pomoże Ci rozpropagować Twoją działalność. Promocja strony internetowej, sklepu albo platformy usługowej wiąże się z uzyskaniem zwrotu z inwestycji (w postaci zysków ze sprzedaży i konwertującego ruchu). Jeżeli dodatkowo nastawiasz się na długotrwałą obecność w sieci, dostosowanie do oczekiwań potencjalnych Klientów i wyszukiwarki staje się priorytetem. W Inseo mamy dla Ciebie wiele wypracowanych przez lata strategii pozycjonowania, które w bezpieczny sposób przeniosą Twoją witrynę do czołówki wyników wyszukiwania. Dzięki nim strona firmowa zamieni się w dobrze naoliwioną maszynę do internetowej sprzedaży.
Działamy na rynku już od ponad ośmiu lat, w trakcie których wynieśliśmy pozycjonowanie witryn firmowych do rangi sztuki. Nasz sztab wykwalifikowanych specjalistów codziennie czuwa nad tym, byś mógł cieszyć się oczekiwaną lokatą w Google. Spośród innych agencji wyróżnia nas pasja, pozwalająca wciąż od nowa z takim samym zapałem pochylać się nad kampaniami Klientów. Doskonale znamy symptomy modyfikacji w algorytmie wyszukiwarki i potrafimy szybko zareagować na zachodzące w nim zmiany. Pozycjonowanie w naszym wykonaniu oparte jest na rozległym know-how i wieloletnim doświadczeniu. Już ponad 200 firm rozwinęło marketingowe skrzydła pod opieką Inseo – mamy nadzieję, że do nich dołączysz!
Przez pozycjonowanie strony rozumiemy długofalowe działania. Zobacz, na czym skupimy się podczas kampanii


OPTYMALIZACJA SŁÓW KLUCZOWYCH

Działania naprowadzające indeksujące roboty sieciowe na istotne frazy i słowa kluczowe

OPTYMALIZACJA KODU STRONY

Dostosowanie przez webmastera kodu strony pod wymagania wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA TREŚCI I GRAFIKI

Nasycenie treści słowami kluczowymi. Dostosowanie grafik pod wymogi wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA STRUKTURY LINKÓW

Dostosowanie linków wewnętrznych, by strona stała się przejrzysta dla robotów indeksującychMoże nie pierwszym w kolejności, ale za to najważniejszym punktem są regularne raporty podsumowujące poszczególne etapy pracy naszych ekspertów. Stawiamy na dokładne dane liczbowe, dlatego u nas zawsze możesz być pewien, że otrzymasz skrupulatną analizę Twojej kampanii, z rezultatami doskonale widocznymi na wykresach. Posiłkujemy się niezawodnymi, często autorskimi narzędziami diagnostycznymi pozwalającymi objąć ogromne ilości danych. Chcesz poznać bieżące wyniki działań Inseo? Serdecznie zapraszamy do naszego nowoczesnego biura, gdzie przy filiżance doskonałej kawy omówimy pozycjonowanie Twojej witryny. Nasi specjaliści są do dyspozycji również telefonicznie, mailowo albo poprzez wideokonferencję – zgodnie z Twoim życzeniem.


Podstawą do naszej dalszej pracy są słowa kluczowe, jakie dobieramy wspólnie z Tobą. Jeśli wciąż zastanawiasz się: komu ja zlecę pozycjonowanie swojej witryny?, wybierz agencję, która daje Ci możliwość dyskusji na temat fraz. W Inseo słuchamy uważnie Twoich oczekiwań i staramy się dopasować do nich słowa kluczowe, które przyniosą Ci wymierne zyski. W doborze fraz pomaga nam wieloletnie doświadczenie i wynikająca z niego szczegółowa oraz trafna ekspertyza. Z przyjemnością zaproponujemy Ci słowa-klucze, które w mgnieniu oka zapewnią dominację Twojej firmy nad konkurencją.
Sprawdzimy też Twoją stronę pod kątem błędów technicznych, czyli przeprowadzimy tak zwany audyt SEO. Przeanalizujemy czas ładowania witryny, zorientujemy się, jakie posiada certyfikaty bezpieczeństwa, meta tagi oraz nasycenie treści słowami kluczowymi wpływającymi na pozycjonowanie. Na podstawie wyciągniętych wniosków nasi specjaliści wdrożą proponowane zmiany, tak, by witryna stała się przyjazna w odbiorze zarówno dla użytkowników sieci, jak i dla robotów Google.


W końcu przychodzi pora na właściwe pozycjonowanie, czyli wyposażenie strony w zaplecze złożone z wysokiej jakości eksperckich artykułów i odnośników do firmowej witryny. Zajmą się tym nasi wykwalifikowani copywriterzy i redaktorzy. Następnie roześlemy teksty do naszych partnerów medialnych, czyli renomowanych serwisów informacyjnych i branżowych, które z przyjemnością opublikują je na swoich łamach.Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości