Wybierz pozycjonowanie sklepu internetowego, a przekonasz się, jak dużo możesz zarobić dzięki Klientom z sieci

Niemal trzy czwarte współczesnych transakcji odbywa się w sieci, a internauci właśnie tam zaczynają szukać produktów lub usług. Jeżeli zatem chcesz, by Twój sklep internetowy notował zyski, potrzebna będzie inwestycja w jego pozycjonowanie. Pierwszym krokiem użytkowników sieci jest bowiem zazwyczaj wejście na stronę wyszukiwarki Google i wpisywanie konkretnych haseł. W wyjściu naprzeciw ich potrzebom pomoże Ci wyspecjalizowana w marketingu sieciowym agencja Inseo. Od początku naszego istnienia traktujemy pozycjonowanie sklepów internetowych w szczególny sposób. Bez względu na to, czy chcesz podbić lokalny, czy ogólnopolski rynek, do Twojego sklepu muszą trafić zainteresowani Klienci. Szerokie, gromadzone przez lata portfolio pozwala nam rozwijać znajomość różnych branż. Nie musisz się martwić, czy znamy specyfikę reprezentowanej przez Ciebie gałęzi handlu – nasze długoletnie doświadczenie umożliwiło nam poznanie zarówno Twoich potrzeb, jak i oczekiwań Twojej grupy docelowej. Poprzez pozycjonowanie sklepu internetowego otwieramy dla Ciebie możliwość objęcia prowadzenia w Google. Skorzystaj z niej już dziś!pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych to szybki sposób na zbudowanie sieci lojalnych Klientów

Walka o dominację na arenie internetowej trwa nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat. Nasza Agencja marketingowa wkroczyła na scenę przed ośmiu laty, czyli w czasach, gdy handel w sieci dopiero się rozwijał, a pozycjonowanie sklepów internetowych było właściwie nieznane. Mieliśmy dużo czasu, by przyjrzeć się staraniom innych i ich metodom działania. Obserwowaliśmy, jak konkurenci radzą sobie ze zmianami w algorytmach Google i jak wpływają one na pozycję stron internetowych w wynikach wyszukiwania. Jednocześnie dopracowywaliśmy naszą strategię i rozszerzaliśmy know-how, który dziś pozwala nam dobrać dla Ciebie najlepsze metody pozycjonowania. Przy promocji sklepów internetowych można skupić się na reklamie lokalnej albo ogólnokrajowej – wszystko zależy od Twoich celów marketingowych.
Niezależnie od tego, jak szeroką ekspansję planujesz, będziemy Cię wspierać na każdym jej etapie. Praca nad Twoją pozycją w wyszukiwarce jest naszą pasją: codziennie z nowym zapałem podchodzimy do naszych obowiązków, dokładając starań, abyś sprawnie i na stałe wyszedł na prowadzenie w Google. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, któremu sprostamy z radością i chęcią. Oferujemy Ci pozycjonowanie sklepu internetowego, dzięki któremu zwiększysz swoją sprzedaż i zapracujesz na silną markę w sieci.
Przedstawiamy etapy pozycjonowania sklepu internetowego, na podstawie których budujemy Twój sukces


OPTYMALIZACJA SŁÓW KLUCZOWYCH

Działania naprowadzające indeksujące roboty sieciowe na istotne frazy i słowa kluczowe

OPTYMALIZACJA KODU STRONY

Dostosowanie przez webmastera kodu strony pod wymagania wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA TREŚCI I GRAFIKI

Nasycenie treści słowami kluczowymi. Dostosowanie grafik pod wymogi wyszukiwarki

OPTYMALIZACJA STRUKTURY LINKÓW

Dostosowanie linków wewnętrznych, by strona stała się przejrzysta dla robotów indeksującychPrzed rozpoczęciem właściwych działań badamy rynek oraz Twoją konkurencję. Na podstawie wyciągniętych wniosków nakreślamy obraz potencjalnego Klienta i całej grupy docelowej. Sprawdzamy, co wpisują oni w pole wyszukiwarki, by znaleźć interesujące ich produkty. Wykorzystujemy do tego profesjonalne narzędzia analityczne, jakie pozwalają nam stwierdzić, które frazy będą dla Ciebie najbardziej opłacalne. Odpowiedni dobór słów kluczowych wspiera pozycjonowanie sklepu internetowego i zachęca odbiorców do skorzystania z Twojej oferty.


Teraz pora na dopracowanie strony sklepu pod względem technicznym. W tym celu w Inseo przeprowadzamy audyt SEO oraz optymalizację witryny. W ich ramach analizujemy linki przychodzące do strony, sprawdzamy, jak szybko się ona ładuje, czy meta opisy i tagi są dobrze skonstruowane, a także, czy sklep posiada konieczne certyfikaty bezpieczeństwa. To jednak tylko wycinek pracy, jaką muszą wykonać nasi specjaliści SEO. Ich zadaniem jest stworzenie serwisu przyjaznego dla internauty i robota Google, zatem muszą wziąć pod uwagę mnóstwo czynników, które warunkują wysoką pozycję strony w rankingu.
Przechodzimy do copywritingu i link buildingu, czyli do samej esencji pozycjonowania. Nasi redaktorzy i copywriterzy słyną z tak zwanego „lekkiego pióra”, a jednocześnie posiadają szeroką wiedzę, która pomaga im tworzyć specjalistyczne artykuły na różnorodne tematy. Możesz być pewien, że spod ich dłoni wyjdą eksperckie teksty, jakie w następnej kolejności zostaną rozesłane do naszych partnerów medialnych: serwisów informacyjnych i branżowych o nienagannej reputacji. Zamieszczone w tekstach odnośniki do Twojego sklepu internetowego wspierają jego pozycjonowanie i są zachętą dla internauty, by zajrzeć na wspomnianą witrynę.


Na koniec warto jeszcze wspomnieć o regularnym raportowaniu wyników, które niezmiennie doceniają nasi Klienci. Według naszej Agencji pozycjonowanie sklepu internetowego jest pełne tylko wtedy, gdy na bieżąco informujemy Cię o osiągniętych celach i planach na najbliższą oraz dalszą przyszłość. Możesz porozmawiać z nami osobiście w naszym biurze, gdzie wykresom i tabelom nieodłącznie towarzyszy uśmiech i filiżanka doskonałej kawy. Pozostajemy również do Twojej dyspozycji telefonicznie albo mailowo.

Sprawdź:Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości