INSEO to doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych dużych, średnich i małych firm z Białegostoku

Region Polski północno-wschodniej to wyróżniający się na tle rodzimych obszarów geograficznych rynek. W jego sercu położony jest skupiający niemal 300 tysięcy mieszkańców Białystok – miasto, które dla wielu początkujących internetowych firm może oznaczać niekończące się możliwości reklamy, sprzedaży i rozwoju. Z racji swej specyfiki tutejsza mapa gospodarcza wciąż pozostawia bardzo wiele miejsca dla nowych podmiotów. Dzięki temu nie musisz być właścicielem sieci sklepów, ani kierownikiem prowadzącej ekspansję korporacji, aby zawalczyć o kawałek lokalnego tortu sprzedażowego. Zwłaszcza internetowy zarys działających w mieście marek stawia nowicjusza na względnie lepszej lokacie w Google – zupełnie odwrotnie niż ma to miejsce w WarszawieKrakowie czy też Katowicach.pozycjonowanie stron


Pozycjonowanie stron internetowych

Startując na terenie Białegostoku wraz z naszymi ekspertami przekonasz się, że nie ma bardziej wdzięcznego klienta, niż ten przyciągnięty przez zakrojony lokalnie marketing. W relacjach z tego pokroju interesantami stać nas na zapewnienie im najlepszych warunków obsługi, niezbędnych i praktycznych informacji oraz dopełniających kompleksowości działań profesjonalnych porad. Także czas wysyłki lub sposób dostawy produktów i usług na arenie miasta oraz okolic stawia Twój biznes w wielkiej przewadze. Zwłaszcza, że dzisiejszy kupujący podejmuje decyzje pod wpływam nagłych impulsów i stara się spełnić swoje zachcianki „tu i teraz” przy jak najmniejszej dozie wysiłku.


Rynek Kościuszki 5, 15-421 Białystok


Pozycjonowanie lokalne w mieście Białystok opłaca się bardziej, niż kampanie ogólnopolskie

Właściciele niewielkich sklepów e-commerce oraz witryn usługowych z całą pewnością zdają sobie sprawę, że już w 2015 roku Google przeprowadził badania na ogromnej grupie użytkowników, a ich wynik wyraźnie pokazuje, jak ważnym czynnikiem dla internauty jest lokalizacja placówki oferującej dany wyrób. Logicznym posunięciem zatem wydaje się przebudowa konkretnych serwisów tak, by skupiały się na konkretnych regionach, miastach oraz oczywiście dzielnicach. To poprzez pozycjonowanie się przy frazie „Białystok” zaczynamy efektywnie budować bazę klientów, którzy z racji bliskiego miejsca zamieszkania chętniej oddadzą się w ręce lokalnego fryzjera lub sprzedawcy sportowych butów. Pozycjonowanie stron Białystok, w ten sposób szybko i małym nakładem środków zyskasz potrzebny feedback i jeszcze lepiej dopracujesz swoją ofertę.

Choć wciąż zdarzają się klienci, którzy chcą z pominięciem bezpośredniego sąsiedztwa promować swoje strony od razu na niwie krajowej, wyraźnie zauważalna jest tendencja przedsiębiorców do koncentrowania się na mniejszych a przy tym łatwiejszych do analizowania rynkach. W marketingu dotyczącym wyszukiwarki, zupełnie jak w życiu, mniej na ogół oznacza więcej.pozycjonowanie stron internetowych


Z nami przez długi czas będziesz mógł liczyć zyski z pozycjonowania lokalnego zorientowanego na Białystok i okolice

Za wysoką skutecznością prac ekspertów INSEO stają dwie dekady doświadczeń w branży SEM, a więc ogólnie pojętego marketingu internetowego z centralnym znaczeniem algorytmów i narzędzi Google. Chociaż mamy w swoim dorobku szereg nagród i wyróżnień a także liczne certyfikaty, najlepszą nagrodą za zakończone sukcesem kampanie jest dla nas radość tych, którzy zdecydowali się na długofalową i poszerzoną współpracę z nami. Oto jakie korzyści pragniemy Ci zapewnić:


Zakończone na szczycie listy wyników SEO i pozycjonowanie stron firm z Białegostoku

Na początku w toku optymalizacji dla wyszukiwarek (SEO) i użytkowników zapewnimy Twojej stronie metamorfozę, której beneficjentem będzie przede wszystkim klient przywykły do wysokiego poziomu prezentacji oferty i funkcjonalności strony. W ślad za jego zadowoleniem podąży strumień pieniędzy zasilający Twoje firmowe konta. INSEO zagwarantuje Ci nieprzerwaną dominację nad rywalami a przy okazji wykorzysta swój cenny know-how na kolejnych etapach rozwoju Twojej firmy.

PPC, ebooki i webinary, czyli cała reszta marketingu internetowego

Najczęściej kampanię reklamową związaną z pozycjonowaniem w Google trzeba zasilić dodatkowymi działaniami, które pozwolą zwiększyć zasięg naszej kampanii już w 15 minut. W tym celu obok nakłaniania Cię do jeszcze bardziej prężnych wysiłków w social mediach (konkursy, tutoriale, webinary, ebooki) będziemy posiłkować się przede wszystkim narzędziem Google Ads, które umożliwi nam dotarcie do najlepiej skrojonego klienta o wybranej porze oraz przy wielu innych parametrach. W tej formule od popularności sieciowej dzielą Cię jedynie minuty!230x
Wzrost pozycjonowanych słów kluczowych


398%
Wzrost ruchu z wyszukiwania organicznego


1105%
Fraz w Top 10 rankingu wyszukiwarki


229%
Wzrost czasu spędzonego na stronie
Co mówiąKlienci INSEO


Na swoim koncie mamy już ponad 1300 projektów związanych z pozycjonowaniem. Z naszych usług zdecydowało się skorzystać już ponad 200 klientów, którzy dzięki naszej sumienności i profesjonalizmowi rozwinęli swoje internetowe serwisy i z powodzeniem prosperują do dziś.


 • Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

  Grzegorz Kubicki
  Grzegorz Kubicki
 • Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

  Katarzyna Michalska
  Katarzyna Michalska


Skontaktuj sięOtrzymasz darmową wycenę


  Imię / Nazwa firmy (obowiązkowe)

  Adres e-mail (obowiązkowe)

  Adres strony www

  Temat

  Treść wiadomości  Kontakt - Agencja INSEO  Nie zwlekaj, zacznij już dziś !

  Wyślij formularz kontaktowy, a oddzwonimy!

  Napisz do nas na social media

  Zadzwoń do Inseo! Nasi pracownicy czekają na telefon

  Napisz do nas wiadomość e-mail.